sobota, 23 marca 2013

Sobota ! . . , rezygnacja bloga . .

Heej : *
Dzisiaj już sobota , a tak bardzo czekałam na weekend,  jutro już ta nudna niedziela , i znów do szkoły .Jest plus bo tylko 3 dni i święta ! Wy też się cieszycie ? W sumie nie wiem jak przez najdłuższy czas będę tolerowała to z moim kompem , ale jakoś będę musiała dodawać posty . Coś ostatnio zauważyłam , że mało komentujecie moje notki , i obserwatorzy też niekiedy stoją w miejscu . Wszystko mnie już wnerwia, i mam takie myśli nad skasowaniem bloga, bo w sumie po co blog , jak i tak widzicie że dodaje posty , a ich nawet nie komentujecie , mówię tylko tak ogółem , więc zastanowię się jeszcze nad blogiem . Trzymajcie kciuki , żebym nie skasowała , w sumie to dziwnie się teraz czuję . Po prostu brak mi czasu na co kol wiek , oczywiście wszystko idzie zgodnie z planem rozplanowanym w ciągu dnia i tygodnia , ale brak pomysłów na jakie kol wiek posty . Tego bloga mam już prawie rok . Będzie obchodzony 7 Maja . Cieszę się bardzo , że jestem tu z wami , ale jakoś już znudziło mi się to blogowanie , choć jak skasuje bloga nie będę miała już tak praktycznie co na kompie siedzieć , bo siedzę właśnie tylko dla bloga no i może dla paru innych rzeczy , ale on jest dla mnie jedyną fajną rzeczą , którą jaką kol wiek zrobiłam w swoim życiu . Fakt od jakiś 3 miesięcy , dopiero mój blog nabrał pełnego blasku i wdzięku , pod wpływem komentarzy , jak też obserwatorów i wejść . Wcześniej wchodzili tylko , nawet pewnie nie czytali , i nie komentowali . Doceniam to , że tylu was jest , ale w dalszym ciągu nie jestem bardzo przekonana co do prowadzenia go dalej . Muszę to jeszcze przemyśleć i dam wam jeszcze dzisiaj znać . To ja lecę . Niebawem się odezwę Pa ! : *

 Lin do bloga z modą : Klik .
Nuta na dziś to : Little Mix - DNA - Klik .


Całuusy !

4 komentarze:

 1. Mam taką prośbę , powiedźcie szczerze co mam zrobić - . < Ginę ! Pozdrawiam . .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam napewno nie rezygnuj z prowadzenia bloga . Są lepsze i gorsze dni czasem po prostu trzeba przetrwać te gorsze dni bo każdy dzień jest inny . Pozdrawiam i obserwuję :)

   Usuń
 2. Witaj napewno nie rezygnuj z prowadzenia bloga . Pozdrawiam i obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!