niedziela, 7 października 2012

Zimnoo , i niedługo zima - . -

Heei ; - )
Dzisiaj znów nietypowo , jak już wspominałam w poprzedniej notce , zimno ponuro i szaro , pogoda mnie wykańcza , ale trzeba jakoś wytrzymać , nienawidzę zimy - . - bo trzeba się ciepło ubierać szkoda że Polska to nie Hawaje , albo Wyspy Kanaryjskie Hahahaha ; D no cóż , Polska to Polska 4 Pory roku , Najbardziej lepsza ulubiona poru jak dla mnie to : Lato wiadomo , Wakacje , nie trzeba sie uczyć , jest luz i cieplo ; ) No , więc zaglądnęłam do sklepu H&M i znalazłam fajne swetry a oto one :

H&M - Cena 129. 9O zł ; )

H&M - Cena 129. 9O zł ; )

H&M - Cena 129. 9O zł ; )

Śliczne , są i własnie takie jak ja zamierzam kupić , hmh sama nie wiem który 
wybiorę , ale najbardziej podoba mi się : Niebieski ; ) hmh co by tu jeszcze dodać , a tak już za niedługo Zima więc swetry i ciepła ubrania uważam za otwarte . ! ; ) Pa ; * 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!