czwartek, 28 lutego 2013

; )

Heej ! :*
Tak jak powiedziałam , to jestem . W sumie zrobiłam jakieś tam zdjęcia , ale będziecie widzieć moje zmęczenie pomimo uśmiechu na twarzy . . ♥ Nie powiem że nie bo jestem dość zmęczona po szkole jak przychodzę to tylko o czym marzę , żeby położyć się na chociaż godzinę , ale nie mam na to czasu, bo najpierw robię wszystko by ogarnąć moje życie po szkole ; ) W sumie to się cieszę , jak przychodzę ze szkoły i mogę takiej ciszy zaznać przez chwilę , ale nie trwa to zbyt długo ; D , teraz w sumie będę musiała się ogarnąć do szkoły , naszykować wszystko , no i w sumie pewnie , jakoś jutro do was napiszę i dodam jakieś tam też zdjęcia ; ) Uśmiecham się każdego dnia jak mogę , żeby było mi lepiej na duszy i żebym nie czuła tego załamania co dotychczas ; ) Dziękuję wam na prawdę za miłe komentarze którymi mnie obdarowujecie  .. ♥ Dają mi potężnego kopa naprzód ! .. ♥ Jeszcze raz bardzo dziękuję ; ) Jutro Piąteek , a ja nawet nie wiem czy nie będę zakuwać , w sumie to weekend czas odpoczynku , lub wyjścia na różne imprezy , odrelaksowania się od całego tygodnia zapiernicza , czy do szkoły czy do pracy :* Więc moja rada ! Jeżeli macie jutro jakieś fantastyczne plany to wykorzystajcie je jak możecie ! ; ) Tyle Pa Pa ; *


 I co myślicie o zdjęciach ? W sumie widać,  
moje zmęczenie na twarzy no , ale  kto nie jest w dzisiejszych 
czasach zmęczony ? : * Dobra Dzióbki 
Trzymajcie Się Pa Do Jutra : *

Nuta na dziś : Starships By Kwiatkowki ^ ^

4 komentarze:

 1. By Kwiatkowski ; * / Boska nutaaa <3

  Ślicznaś ;* / Oldzia ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja postanowiłam, że pójdę do pracy - wczoraj miałam do szkoły na ósmą trzydzieści (koszmarna godzina!), do pracy na 13, do domu weszłam po 21 (jak nie później), do lekcji siadłam po 'obiedzie', do kąpieli przed północą a dziś musiałam wstać o 8.. Nie polecam :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładne zdjęcia. :)
  Jesteś śliczna . ^^

  ZAPRASZAM NA :
  http://letsdosomeairxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ; ) O Jej Bardzo Się Cieszę ; *
   Na pewno wpadnę ; ) Pozdrawiam ; *

   Usuń

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!