poniedziałek, 11 czerwca 2012

` . DZIWNY DZIEŃ < 3 . !

` . SIEMANO * . * 

WITAM . ! ^ . ^

NO WIĘC TAK . ! PISZE NOTKĘ , PONIEWAŻ JUŻ WSZYSTKO OGARNĘŁAM , ALE JAKOŚ MARNA POGODA DZISIAJ , NO I ZOBACZYŁAM WRESZCIE FILMIK , JEST CUDNY CO NIE . ! A TAK PO ZA TYM JUTRO DO SZKOŁY NA 8 . OO . MASAKRA . NIE CHCE MI SIĘ WSTAĆ WGL MOGŁA BYM NIE IŚĆ , ALE JUTRO NA NIEMIECKI JESZCZE OGÓŁEM JUTRO MAM 8 LEKCJI NIESTETY JAKOŚ WYTRZYMAM , JESZCZE TYLKO PARĘ DNI DO KOŃCA ROKU CO NIE , ALE JESZCZE KARTKÓWKI TESTY I WGL PRACE DOMOWE , . SORRY , ŻE PISZE CAPS LOCKIEM , ALE TAK MI WYGODNIEJ . NO , A TAK PO ZA TYM U MNIE WSZYSTKO SIĘ UKŁADA , JEST ZAJEBIŚCIE WIĘC SIĘ Z TEGO CIESZĘ , NO I OGOŁEM UDAŁO MI SIĘ DODAĆ TE WSZYSTKIE FOTKI , I TYLE PRZEROBIENIA ICH , NO ALE OKEJ NIECH BĘDZIE .
JAKOŚ CZUJĘ , ŻE TRACĘ SIŁY NA WSZYSTKO NIE WIEM DLACZEGO TAK JEST , JUŻ MAM DOSYĆ CHCE ODPOCZĄĆ OD TEJ NAUKI , CHCIAŁA BYM NAJLEPIEJ BYĆ , ŻEBY BYŁ JUŻ WEEKEND , ALE JESZCZE MUSZĘ NAPISAĆ FIZE , BIOLOGIE I BĘDZIE GOOD ; ) A TAK OGÓŁEM JAK MÓWIŁAM POGODA MARNA , POCHMURNO MOŻE BĘDZIE PADAĆ SAMA NIE WIEM . JEST 18 . O5 A JA DALEJ , NIE CZUJĘ ŻADNEGO RYTMU , NIE WIEM CO SIĘ Z MNĄ DZISIAJ DZIEJE . SŁ GRUBSONA , PISZE NA GADU , JESTEM NA FEISIE, I YT I NUDA . OGÓŁEM PISZE Z GRZEŚKIEM I PAULAJN NA KONFIE . CHYBA TYLE PA ; ) 

NUTA  NA DZIŚ TO : " DZIEŃ DOBRY " - G. R .U . B . S . O . N . ! ♥ . ! 

Jakie hold up? Nie mam czasu stać tu w miejscu, więc lepiej sobie w głowie zarejestruj
Po co mi przestój jak mogę ciupać dalej i bez przeszkód bujać każdą sale
Podwyższam skale, nie stoję w miejscu, więc lepiej sobie w głowie zarejestruj
Mam wiarę w sobie, kocham to co robię tu
Nie sprzedam się jak dziwka , nie i chuj .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!