niedziela, 30 grudnia 2012

Nowy wygląd nagłówka . ! ; )

Hej . ! Hej . ! ; )
Witam was moi drodzy ♥ . Dzisiaj tak dosyć króciutko . Przychodzę tylko z nagłówkiem , przez ostatnie dnie nie mam veny na zdjęcia ani szczególnie na nic . Jutro nowy Rok . Cieszycie Się . ? Ja możliwe , że tak . Za oknem już słychać jak przed jutrem tracą swoje petardy no cóż jak tak chcą ; * Myślę , że nowy rok będzie lepszy od tego . Więc życzę Wam Co Dobrego , szczęścia , miłości , żeby ten nadchodzący nowy rok był lepszy od tego i spełnienia swoich marzeń ♥ . Macie Jakieś plany na jutro . ? Domówka .? Club . ? Czy Może grono przyjaciół . ? Piszcie w komentarzach ; * A teraz wypatrzyłam 2 , lub 3 fajne stylówy a oto one :


 Nagłówek :


 To tak , stylizację już pokazane . Którą stylówę byście wybrały moje kochane . ? Pisać w komentarzach ; * A co do nagłówka , pisać czy się podoba czy nie . lece pa ♥ .

2 komentarze:

  1. dzięki śliczne kochana :) ta brokatowa sukienka i szminki ♥

    Szczęśliwego 2013!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehehe : * Nom ; )
    Szcześliwego I Zajebistego : *

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!