niedziela, 9 września 2012

Blogi Które Codziennie Odwiedzam ; )

No więc tak zacznę od tego który blog najczęściej mnie inspiruje i odwiedzam
 go codziennie po klika godzin No więc zaczne < 3 . 

1 . http://lucy-luucy.blogspot.com/ ~ Super Blog ♥ . Na prawdę Boski , można tam praktycznie wszystko nzaleźć co jest związane z modą i ciuchami ♥ . Serdecznie Zapraszam .

2 . http://perfeectlly.blogspot.com/ ~ Fajny Blog Mojej Koleżanki . Zapraszam ♥ .

3 . http://www.pill-fashion.blogspot.com/ ~ Bloguś Mojej Najlepszej Przyjaciółki . ! Prowadzi go z jej kumpelą ♥ . Śliczny i Polecam zaglądać tam codziennie : )

4 . http://good-time-love69.blogspot.com/ ~ Mój Blog . Jest on tylko z opowiadaniami . Jejku długo tam nie byłam muszę nadrobić stracony czas ♥ . Zaglądać ♥ .

5 . http://najpopularniejszadrogadirection.blogspot.com/ ~ Blog Mojej Przyjaciółki . Wpadać ma blokade ale to się zmieni ♥ .

6 . http://versen.blog.onet.pl/ ~ Jedyny Blog Który Przeglądam na Onet.pl , Jest Śliczny i znajdziecie tam fajne Fotki . Zapraszam ♥ .

No to tyle już wiecie w jakiś gustuje Bogach i o czym ♥ . Pa : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli już tu wpadłeś/aś bardzo się cieszę. Każdy komentarz motywuję mnie do dalszego działaniu na blogu : ) Jeżeli mnie zaobserwowałeś/aś bardzo proszę abyś to umieścił/a w komentarzu.Nie uwzględniam obserwacji za obserwację.Komentarze z wyrazem do postu będą brane pod uwagę komentarz typu " fajny blog , zapraszam do mnie " nie będzie uwzględniany.
Dzięki za odwiedziny!